We moesten op zoek naar een nieuwe locatie, die aan de hoogste standaarden voldoet om onze klanten te ontvangen en ons team een prettige werkomgeving te bieden.
Welkom in onze nieuwe thuis!
Sinds 21 december 2022 hebben hebben we onze intrek genomen in een voormalige directiewoning uit 1925. Deze woning werd in het interbellum gebouwd in cottage-stijl met heel wat elementen typisch voor deze tijd (oa. Art Deco). Het zou zonde geweest zijn om dit niet in ere te herstellen: er zijn zoveel mogelijk zaken hersteld of gereconstrueerd, rekening houdend met de allernieuwste normen.
Hier kunnen we u als klant in een topomgeving ontvangen: u neemt niet langer plaats aan een werkburo van een medewerkers, maar in een volledige aparte onthaalruimte. De aparte 'werkruimte' wordt ten zeerste gesmaakt door ons team medewerkers , en is voorzien op uitbreiding. Daarnaast hebben we een vergaderzaal met een hypermodere "zoom-installatie". En in onze presentatieruimte maken we een knipoog naar het verleden: de oude toog van het danscafé dat hier voordien was is verhuisd naar een aparte bar-ruimte.
In de Prins Albertlaan 1 zijn we bovendien veel vlotter bereikbaar dan voordien in het centrum van Izegem: aan de achterkant van het station en vlakbij een bushalte. Voor wie met de wagen komt zijn er 3 parkeerplaatsen voorbehouden op onze oprit.
Welkom in onze nieuwe thuis!